










Didriksons Dziecięce wodoodporne spodnie Idur sweet pink - ROZRASTAJĄCE SIĘ
Dziecięce rosnące spodnie Didriksons Idur w ulubionym różowym kolorze są idealne do noszenia przez cały rok, jeśli odpowiednio je zestawisz. Mają delikatną podszewkę, dzięki której nie przyklejają się do gołych nóg. Dzięki podklejonym szwom są wodoodporne, a materiał jest oddychający. Słup wody: 6 000 mm Oddychalność: 4 000 g/m²/24h. Sprawdzają się w leśnym przedszkolu, na całodniowe wycieczki w góry, na wyprawy harcerskie, na obóz i zimą na narty biegowe. Spakujesz je do plecaka i możesz na nie liczyć. Nie potrzebujesz nosić zapasowych spodni, wyschną w mgnieniu oka. Dzięki możliwości wydłużenia nogawki posłużą małym odkrywcom nawet do 3 lat. Są większe niż zazwyczaj, co oznacza, że rozmiar 140 pasuje na wzrost 150 cm i więcej. Nie bierz większych niż potrzebujesz :)
Materiał:
-
Słup wody: 6 000 mm
Oddychalność: 4 000 g/m²/24h - Są 100% wodoodporne i wiatroodporne z całkowicie podklejonymi szwami.
- Jednocześnie wyróżniają się dobrą oddychalnością.
- Skład: 100% poliamid. Impregnacja bez PFC.
- Konserwacja: Mniejsze zabrudzenia wystarczy przetrzeć mokrą szmatką. Gdy już nie możesz na nie patrzeć, pierz na delikatnym programie sportowym max.40st.C, 400 obrotów, nie susz w suszarce, impregnuj, nie czyść chemicznie. Więcej o konserwacji tutaj
Konstrukcja:
- To spodnie o luźnym kroju, nie krępują ruchów dzieci. Nie ciągną w kroku ani w pasie.
- Mają profilowane kolana
- Dolną część nogawek można ściągnąć rzepem - po założeniu na buty trzymają się idealnie na miejscu.
- W pasie są ściągane gumką - żadnych guzików ani zamków, ubiorą je nawet najmłodsi odkrywcy. Mimo to dopasowują się do sylwetki dzięki możliwości ściągnięcia sznurkiem.
- Są rosnące, co oznacza, że można je wydłużyć rozpruwając czerwony szew o 3 cm, wytrzymają więc 3 lata i dłużej.
- Wyraziste detale odblaskowe pomogą we mgle, na poboczu, przy słabej widoczności.
- Metka na imię umieszczona wewnątrz spodni jest gotowa na 3 dzieci, co oznacza, że są niezniszczalne:)
- Naszym zdaniem najlepsze spodnie ze wszystkich. Polecamy! Inwestycja zwróci się wielokrotnie.
